İLETİŞİM

DXN hedefi dünyadaki herhangi bir ülkesinde sağlık-bilinçli insanlar yönelik mevcut Ürünler olmak. Kısa bir süre bir ülke için yeni bir pazar açmak, böylece Türkiye işadamları ve tüketicilerin yaşayan DXN olmanın avantajlarından eksiksiz olarak yararlanabilirsiniz. Bu şekilde Türk toplumunda kahve tüketicilerin olanağını vermiştir, doğrudan ürünlerimizi satarak hedeflerine ulaşmak için. Her zaman bir kar elde etmek,  bir fincan kahve tüketildiğinde, kim bu inanılmaz fırsatla gösterecektir. 81 milyon kişi Türkiye'nin nüfusu, olduğu kahve tüketici yetişkin nüfusun% 83. DXN ürünleri, gerçek müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak, bunların kullanımı için ölçülebilir yararlar. DXN distribütörü için büyük bir pazar fırsatı vardır. Halkın çoğunluğu, kahve tüketen değil, ama kahve bağımlısı. basit bir matematiksel formül:  Sen, daha fazla gelir elde edebilirsiniz,  ağınızda daha fazla tüketiciyi (düzenli müşteri) çekmek.  En yatıştırıcı gelince, deneyim, ona iradesini vazgeçmeye isteksizlik gösterdi, DXN tüketici istikrarlı olacaktır.
 
DXN Türkiye'nin katılımı: 

 ŞİMDİ KATIL! 

 
Türkiye'de çok az sayıda distribütör (dağıtıcı), çünkü birkaç kişi ürünlere erişimi kazanmıştır. Malezya dan şimdi de ürünlerini sipariş edebilirsiniz. Bu yıl, Türkiye da DXN ofis açıyor,   bu vasıtalar, Herkes ürünler alabilirsiniz.   Biz, henüz kesin bir tarih söyleyemem, Şu anda katılım sürecindedir. Yakında Türkiye'de DXN intranet kayıtlı üyeler için geçerli olacaktır: https://tr.ganodermacenter.eu
Neden bize katılmak?
Cünki biz  DXN online satışda basariliyik .  Eğer bu Ağ formu çok daha sempatikse , o zaman  size yardımcı olabiliriz,   nasıl sıfırdan inşa etmek için başarılı bir online iş DXN'dir! Ne yazık ki, daha Türk-dil bir pazarlama planı yok,  ancak Türk ofis de bunu açıldıktan sonra satışa sunulacak!
 
 
Taufik Hilmi sağlam güvenilir DXN iş kurma,   Biz bunun üzerinden iletişim ve Türk DXN işletme tarafından başlatılmıştır. Bize katılırsanız, online ağ yardımcı olmaktadır, ücretsiz alabilirsiniz https://netcafe.dxnnet.com Türk dil sitesi.
 
Saygılarımızla,
 
Taoufik Hilmi
DXN ID: 310021585
E-mail: hilmitaoufik@gmail.com
Skype: hilmi491

 

Üzenet